Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

ДВРЗ замовив у Попаснянського ВРЗ кришки люків

Середа, 08.12.2021 19:54   Джерело: сайт GMK Center

   Філія АТ "Укрзалізниця" Дарницький вагоноремонтний завод (ДВРЗ) закупив у ТДВ "Попаснянський вагоноремонтний завод" кришки люка піввагонів на суму 41,9 млн грн. Про це свідчать дані відповідного тендера в системі Prozorro. Відповідно до тендерної документації, Попаснянський ВРЗ зобов’язаний поставити замовнику 8,88 тис. од. листів УМ0042-00.00.00.0-04. Вони являють собою кришки люка піввагонів, які є частиною вантажного вагона, і призначені для його транспортування, а також розвантаження. Маса однієї деталі сягає 180 кг.

ДВРЗ замовив у Попаснянського ВРЗ кришки люків

   Закупівля проводилася без використання електронної системи шляхом переговорної процедури через раніше скасовані два аукціони, що не відбулися внаслідок недостатньої кількості учасників. ДВРЗ має намір отримати продукцію до кінця 2021 року.

   Дарницький вагоноремонтний завод – відокремлений підрозділ УЗ. Метою його діяльності є капремонт вантажних вагонів, електропоїздів, формування колісних пар і виготовлення запасних частин для рухомого складу залізниць.

   Попаснянський вагоноремонтний завод – підприємство з виробництва й ремонту вантажного рухомого складу залізниці. Завод спеціалізується на випуску 4-вісного люкового піввагона моделі 12-9745, капітальному, деповському та поточному ремонті рухомого складу, а також виготовленні запасних частин.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Завод" та "Економіка".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):