Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

На Березняках у Києві хочуть побудувати літній театр

Вівторок, 30.11.2021 19:52   Джерело: сайт Дніпровської РДА

   Сайт Дніпровської районної в місті Києві держадміністрації опублікував пропозиції учасників конкурсу на надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва на реалізацію проєктів в межах виконання міської цільової програми "Соціальне партнерство" на 2022 рік. Всього в списку, поданому громадськими організаціями, налічується 14 заявок. Розповімо про одну з них - "Виготовлення та монтаж літнього театру по вул. Березняківська, 4-а".

   Мета даного проєкту: залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті Дніпровського району. До реалізації задуму планують залучити 58 учасників громадської організації. На лютий-березень припадає підготовчий етап проєкту - купівля матеріалів для виготовлення літнього театру; на квітень - виготовлення, на травень - монтаж та оформлення.

   Майбутній театр складатиметься з наступних основних елементів: виготовлена з терасної дошки сцена з покрівлею; глядацький сектор (теж з покрівлею); сходи; огорожа. У глядацькому секторі планується встановити паркові лави та урни для сміття. Загальна вартість літнього театру - 219171 грн.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Березняки".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):