Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 


  До змісту

Український інститут національної пам`яті - про Другу світову війну

П'ятниця, 08.05.2020 09:54   Скорочено. Джерело: сайт Дніпровської РДА

   8 і 9 травня 2020 року Україна відзначає День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Наш традиційний символ пам’яті про жертв війни - червоний мак.

   "...Ми обираємо відповідальну європейську модель пам’ятання під гаслом "Ніколи знову", а не маніпулятивну агітку "Можем повторіть", – говорить голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.

   "Тільки негідники, або ті, що не розуміють пекла війни, можуть бажати її повторення. Зараз Україна так само воює з агресором. Сьогодні це путінська Росія, що посягає на нашу територію..."   Результати дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва" та Київським міжнародним інститутом соціології про День перемоги в історичній пам’яті, показують: для понад третини українців День пам’яті та примирення є таким же важливим, як і День перемоги. А 56% погоджуються, що СРСР разом з нацистською Німеччиною відповідальний за початок Другої світової війни.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Політика", "Відео" та "Російсько-українська війна".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):