Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Багатотиражка ДВРЗ: номер 3228

Четвер, 26.12.2019 20:58   

Багатотиражка ДВРЗ: номер 3228 (березень 2015 року) Багатотиражка ДВРЗ: номер 3228 (березень 2015 року)
   Черговий номер заводської газети "Дарницький вагоноремонтник" вийшов 8 березня 2015 року, тому й присвячено його здебільшого жінкам.
   На першій сторінці розміщено привітання адміністрації та профкому зі святом 8 Березня, а також традиційний список працівників заводу-ювілярів, чиї дні народження припали на березень.
   На звороті газети - стаття про Олену Галась, яка на той час пропрацювала на підприємстві вже більше 13 років. Працювала спочатку в ливарному цеху, згодом штампувальником у кузні, після чого - машиністом крану в тому ж цеху.
   Закінчується номер історичною заміткою під назвою "Найщасливіша подія - переселення" теж традиційної газетної рубрики "Архітектурні замальовки".
   Йдеться в ній про своєрідність забудови колишнього заводського селища ДВРЗ, початок формування якої датується серединою 1930-х років - одночасно з побудовою Дарницького вагоноремонтного заводу, а продовження - післявоєнними роками.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Завод", "Дарницький вагоноремонтник" та "Пишуть читачі".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):