Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

На площі Героїв Великої Вітчизняної війни планують побудувати естакаду

Неділя, 13.01.2019 09:08   

   Дорожньо-будівельний сезон 2019 року буде насиченим: дорожники завершать масштабні роботи на перехідних об’єктах 2018-2019 років, а також розпочнуть роботи на нових, важливих для столиці об’єктах. Про це повідомив генеральний директор Комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр Густєлєв.

   Активно продовжуватимуться роботи з ремонту штучних споруд. Зокрема, розпочнеться реконструкція транспортної розв’язки на примиканні вулиці Старонаводницької і вулиці Лаврської до бульвару Дружби Народів.

На площі Героїв Великої Вітчизняної війни планують побудувати естакаду

   Нова дворівнева розв'язка дозволить збільшити пропускну спроможність даного транспортного вузла, у тому числі довести пропускну спроможність бульвару Дружби Народів до 35000 авто/добу з теперішніх 22000 авто/добу. Після реалізації проекту очікується ліквідація заторів на площі Героїв Великої Вітчизняної війни та мосту Патона з підходами до нього. У фотогалереї сайту "Ліски" - вигляд площі з вулиці Лаврської (листопад 2016 року).   В наступній фотогалереї - вигляд площі Героїв Великої Вітчизняної війни у 1980-х та 2000-х роках.   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Транспорт".Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):