Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

У Дніпровському районі лише чотири підприємства офіційно приймають металобрухт

Субота, 23.06.2018 17:06   Скорочено, за матеріалами сайту Дніпровської РДА. Ілюстративне фото - з сайту Гречка

   За даними Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, у Дніпровському районі для здійснення діяльності у сфері роботи з металобрухтом отримали акти обстеження на відповідність вимогам Закону України "Про металобрухт" наступні підприємства: ПАТ "Укрвторчормет" (вул. Каунаська, 27; тел. 205-38-00), ЗАО "Київвторресурси-4" (вул. Празька, 44; тел. 567-61-63, 547-23-64), ЗАО "Київметал" (пр-т Визволителів, 5; тел. 543-88-19, 292-12-82) та ТОВ "Втормет-Київ" (вул. Алматинська, 8; тел. (097)326-12-46).

   Важливо! Відповідно до вимог статті 4 Закону України "Про металобрухт", приймання побутового металобрухту від фізичних осіб дозволяється лише при пред'явленні ними документа, який засвідчує особу, та обов'язково оформляється актом приймання.

   В акті приймання побутового металобрухту від фізичних осіб зазначаються дані документа, який засвідчує особу, та опис металобрухту. Фізичні особи можуть здійснювати операції лише з побутовим металобрухтом. Приймання промислового брухту у фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, забороняється. Збирання, заготівля, переробка, реалізація промислового металобрухту фізичними особами забороняються.


Прийом металобрухту

   Що стосується діяльності нелегальних приймальних пунктів металобрухту, то, згідно зі статтею 16 Закону, особи, винні у порушенні законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, несуть адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.

   Питання щодо припинення діяльності нелегальних пунктів прийому металобрухту та притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства, відносяться до повноважень правоохоронних органів.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Економіка".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):