Сайт Л і с к и         Головна    Про сайт    Довідка   Архів новин   Гостьова   Пошук


До змісту 


Бездомні гріються, де можуть

Вівторок, 27.02.2018 10:06   

   Морози дошкулятимуть киянам ще декілька днів. Найбільше потерпають від них особи, які не мають домівок і проживають на вулиці. Від холоду вони ховаються в підвалах, під'їздах будинків, на горищах, у відселених аварійних будинках та інших місцях, не призначених для проживання. На фото - залізні люки над теплотрасою - і тут ночує група бездомних.

Бездомні гріються, де можуть

   В Києві організовано роботу пунктів обігріву, які працюють при зниженні температури від 10 градусів морозу. Для отримання іншої допомоги та надання соціальних послуг бездомні громадяни можуть звернутися до центрів обліку бездомних осіб (філія у Дніпровському районі знаходиться на вулиці Рогозівській, 4/16).

   Тимчасовий притулок можна отримати в Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6). Працює "Банк одягу та взуття" на базах: Територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району (вул. Курнатовського, 7А, корпус ІІІ, І поверх) та Дніпровської районної організації "Червоний Хрест" (вул. Миропільська, 19).Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар

Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів):