Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Колишній мер Нью-Йорка: "Злочинців ловить не комп'ютер, а поліцейські"

Субота, 17.06.2017 21:27   

   Рудольф Джуліані, який істотно очистив місто від криміналу, в інтерв'ю НВ розповів, як можна повторити цей успіх в Києві.

   За його словами, перш за все потрібно визначитися з рівнем злочинності, потім - з районами, де вона переважає. А потім - реорганізувати службу поліції таким чином, щоб її максимальна присутність припадала на найбільш неблагополучні райони.

   "Для того, щоб запустити таку процедуру, ми використовували спеціальну систему обліку правопорушень. Кожен злочин, вчинений в Нью-Йорку, потрапляв в цю систему, і кожен день ми аналізували отримані дані, а тому могли визначити, де правопорушення продовжують траплятися, а де їх стає менше. Залежно від цього ми посилювали і поліцейські ділянки", - розповів Джуліані.

Рудольф Джуліані

   Він підкреслив, що використовувати дану систему було зручно, оскільки міська влада отримували максимум ефективності від поліцейських.

   "Ми створили мобільні підрозділи поліції, які переміщалися слідом за хвилею криміналу, на відміну від практики, де на злочин реагують постфактум. У нашому випадку поліцейські з'являлися в районі ще до вчинення правопорушення", - зазначив Джуліані.

   Екс-мер розповів, що витрати на поліцію були збільшені, "тому що якщо в місті високий рівень злочинності, то потрібно більше сил поліції".

   "Злочинців ловить не комп'ютер, а поліцейські", - сказав він.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Кримінальні хроніки".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):