Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Кримінальні хроніки ДВРЗ

Четвер, 12.01.2017 21:49   

•  В ніч на 15 грудня 2016 року за адресою: вул. Алма-Атинська, 68 невідомі особи викрали три кабелі по 4 метри довжиною кожний. Кабелі належали компанії Укртелеком.

•  15 грудня о 18 годині надійшло повідомлення про те, що за адресою: вул. Алма-Атинська, 109, поряд із Центром культури та мистецтв постійно збираються бродячі собаки, які налякали дитину.


Кримінальні хроніки

•  18 грудня о 17 годині за адресою: вул. Алма-Атинська, буд.97/1, у магазин "Сонях" зайшов неадекватний чоловік і став буянити та нищити майно магазину.

•  18 та 19 грудня було подано скарги на водіїв маршруток №№423 та 555, які неуважно вели транспортні засоби, розмовляли під час руху по телефону та можливо були в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

•  20 грудня о 15 годині за адресою: вул. Алма-Атинська, на зупинці "Вулиця Макаренка" невідомі особи вдарили пляшкою по голові місцевого мешканця, чоловіка 1973 року народження. Потерпілого доставлено у щелепно-лицьове відділення клінічної лікарні.

•  20 грудня о 19 годині за адресою: вул. Алма-Атинська затримано двох громадян: місцевого мешканця, 1985 року народження, та мешканця Харківського масиву, 1978 року народження. У затриманих виявлено та вилучено шприци з прозорою речовиною (ймовірно, опій ацетильований).


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Кримінальні хроніки".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):