Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Кримінальні хроніки ДВРЗ

Четвер, 22.12.2016 20:54   

•  1 грудня 2016 року за адресою: вул. Алма-Атинська у магазині АТБ охорона затримала чоловіка, який у торговому залі відкрив пляшку горілки та відмовився оплачувати її вартість.

•  2 грудня о 3-й годині ночі за адресою: вул. Празька невідомі особи побили мешканця вулиці Алма-Атинської, 1982 року народження. З діагнозом: перелом кісток носа та рвані рани обличчя потерпілого доставлено в ЛОР-пункт клінічної лікарні.

•  3 грудня о 13 годині на лінію екстрених служб надійшло повідомлення про те, за адресою: пров. Сеноманський на середину озера заїхала на санчатах дитина, і її треба звідти врятувати.


Кримінальні хроніки

•  3 грудня о 13 годині за адресою: вул. Алма-Атинська нарядом патрульної служби затримано чоловіка 1995 року народження, який у під'їзді багатоквартирного будинку напав на кур'єра інтернет-магазину, наніс йому удари по голові металевим арматурним прутом і заволодів фотоапаратом марки Nikon.


Кримінальні хроніки

•  Протягом ночі з 4 на 5 грудня за адресою: вул. Новоросійська невстановлені особи проникли в сарай біля приватного будинку та викрали звідти інструменти.

•  5 грудня об 11 годині за адресою: вул. Рогозівська, 6, біля поліклініки викрадено дитячу коляску синього кольору.

•  6 грудня о 10 годині за адресою: вул. Алма-Атинська затримано чоловіка 1991 року народження, у якого виявлено та вилучено приблизно 15 г наркотичного засобу рослинного походження.

•  6 грудня за адресою: вул. Олекси Довбуша викрадено зі складу декілька рулонів міді.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Кримінальні хроніки".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):