Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Чотири дні на ДВРЗ триватиме київський відбірковий конкурс фестивалю "Червона рута"

Афіша фестивалю Середа, 23.11.2016 21:19   

   "Червона рута" — український молодіжний музичний фестиваль, що проводиться раз на два роки. У 2016-2017 роках відбудеться вже ХV фестиваль, який складається з двох етапів – відбіркового і фінального.
   У 2016 році з березня по листопад проходять 25 відбіркових конкурсів фестивалю в усіх обласних центрах України та м.Київ. У них беруть участь понад 3000 осіб – це близько 1000 гуртів і солістів.
   У кожній області визначаються переможці, які отримають право виступати у фіналі фестивалю у 2017 році.
   24 - 27 листопада 2016 року в Центрі культури Дніпровського району міста Києва пройде Київський обласний відбірковий конкурс Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики "Червона рута–2017".
   Відбіркові конкурси пройдуть у шести найпопулярніших музичних жанрах: популярної, сучасної танцювальної, рок, акустичної, іншої музики та українського автентичного фольклору.
   У цьому відбірковому конкурсі візьмуть участь близько 100 солістів та гуртів з районів та міст Київської області. Вхід для глядачів - вільний. Початок о 10 годині.   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Анонси" та "Клуб".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):