Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Кримінальні хроніки ДВРЗ

Понеділок, 14.03.2016 15:10   

•  В ніч з 19 на 20 лютого 2016 року за адресою: пров.Сеноманський відбулася крадіжка апаратури провайдера інтернет-послуг. 23 лютого виявлено відсутність інтернет-обладнання по вул.Марганецькій. 24 лютого о 19 годині по вул. Алма-Атинській інспектори Дніпровського Управління поліції затримали двох місцевих громадян 1999 та 2000 років народження, які скоювали крадіжки інтернет-обладнання у будинках мікрорайону.

•  21 лютого о 16 годині на лінію екстрених служб надійшов дзвінок про те, що в лісі поблизу вулиці Новоросійської нібито висить на дереві людське тіло, навколо якого ходять люди і фотографують, чи то знімають на відео.

•  21 лютого о 22 годині за адресою: вул.Алма-Атинська чоловік в одних трусах бігав по під'їзду з предметом, схожим на пістолет.

•  В ніч з 21 на 22 лютого за адресою: вул.Марганецька вкрали ліфтове обладнання. 23 лютого відсутність ліфтового обладнання виявлено на вул.Літинській.

•  В ніч з 21 на 22 лютого за адресою: вул.Алма-Атинська з автомобіля Chevrolet невідома особа зняла два колеса; за адресою: вул.Лазо з автомобіля Газель викрадено акумулятори. 23 лютого о 6 годині ранку наряд поліції затримав місцевого мешканця 1985 року народження, раніше засудженого, який викрав акумулятор з автомобіля ВАЗ за адресою: вул.Марганецька.

•  28 лютого за адресою: вул.Олекси Довбуша з автомобільного причепа викрадено товар (запчастини). 28 лютого за адресою: вул.Алма-Атинська з автомобіля ВАЗ викрадено 4 колеса.

Хроніки

•  26 лютого вдень за адресою: вул.Алма-Атинська невстановлена особа пошкодила замки вхідних дверей і проникла до квартири, звідки викрала ноутбук та ювелірні вироби.

•  29 лютого о 5 годині ранку за адресою: вул.Алма-Атинська внаслідок підпалу сталося загорання автомобіля Renault Symbol.

•  29 лютого викрадено кабель, який належав Укртелекому та був прокладений біля тунелю по вул.Машиністівській.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Кримінальні хроніки".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):