Сайт Л і с к и         Головна    Про сайт    Довідка   Архів новин   Гостьова   Пошук


До змісту 


Чому ми втратили ядерну зброю?

Неділя, 08.11.2015 19:22   

   В середу, 11 листопада о 18:00 год. видавництво "Ярославів Вал" та Київський міський будинок учителя запрошують на презентацію науково-популярної книги відомого політичного діяча Юрія Костенка "Історія ядерного роззброєння України".

   Книга хронологічно висвітлює події понад 20-річної давності. Що у той час було предметом роззброєння? Чи могла Україна технічно зберігати ядерну зброю на своїй території і чи мала право це робити? Чи отримали ми компенсацію за такий крок, віддавши третій у світі ядерний потенціал? Повну відповідь на запитання, болючі і нині для українців, й дає книга.

   Нову книгу відомого українського політика, народного депутата України чотирьох скликань Юрія Костенка 1 жовтня 2015 року презентовано в Тернополі (відео).   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Анонси".


Вам була корисна ця стаття?

Всегда 09.11.2015 08:16
Почему-то я не вижу поднятых вопросов о том, кто настаивал на ликвидации ядерного оружия, кто обещал и давал компенсацию за разоружение, где бы могли применить это вооружение сегодня. Если говорить про РВСН (а была еще, например авиация), то некоторые изделия на момент ликвидации стояли на гарантии до приблизительно 2012 года у ныне загибающегося Южмаша. Для тех, кто хочет оценить размах, может посетить музей РВСН в Первомайском районе (по автодороге на Николаев). В самом Первомайске есть коттеджный городок для ракетчиков. Это и есть видимая часть компенсации, которая залишилась нашему государству. Как в 12 стульях, потрогать можно, а украсть уже нет. Лично моё мнение, оставить можно было и нужно, но период истории с 2004 по 2010, когда по армии нанесли последние реформы, дорогостоящее ядерное вооружение обязательно бы ликвидировали. А тема будет и дальше привлекать желающих на ней попиариться и обогатиться думкой. Вот помню Ехануров по телепрограмме 10 летней давности, какую-то грязнульку создать предлагал. Вообще, сейчас эти рассуждения, как воспоминания России об Аляске.

Можете додати свій коментар

Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):