Кулінарні рецепти 1955 року
"Свіжі овочі - це джерело вітамінів і мінеральних солей", - писав журнал "Радянська жінка" в травні 1955 року.
"Вони збуджують діяльність травних залоз і печінки. Споживання овочів з м'ясом, яйцями, рибою, сиром та
іншою білковою їжею посилює відділення шлункового соку, внаслідок чого білок краще засвоюється".
Салат можна подавати як самостійну закуску і як гарнір до м'ясних і рибних страв.
РЕДИСКА З ОГІРКАМИ І ЯЙЦЯМИ В СМЕТАНІ. Очищені редиску і огірки нарізати тонкими кружальцями і заправити звареними жовтками, розтертими із сметаною і сіллю; все це перемішати, викласти на тарілку або в салатник і посипати зверху
покришеними яєчними білками і зеленню кропу. На 200 г редиски (без зелені) — 100 г огірків, 1 яйце, півстакана сметани, 1 чайна ложка кропу.
САЛАТ ВЕСНЯНИЙ. Очищену і промиту молоду картоплю зварити в посоленій воді, відцідити, дати їй охолонути і нарізати скибочками. Редиску і очищені огірки порізати кружальцями. Зелену салату, зелень кропу, петрушки і цибулі перебрати, промити і покришити. В підготовлені овочі влити сметану з цукром, меленим перцем і сіллю і добре перемішати. Потім усе це викласти в салатник або на блюдо, посипати покришеними вареними яйцями, зеленню кропу і петрушки.
На 500 г молодої картоплі — 2 свіжих огірка, 1 пучок редиски, 1 пучок зеленої салати, 100 г зеленої цибулі, 50 г зеленого кропу, 25 г зелені петрушки, 1 яйце, півстакана сметани, 1 столова ложка оцту, 4 горошини гіркого перцю, 1 чайна ложка цукру і 1 чайна ложка солі.
Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Кулінарні рецепти".