Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Фестиваль сексу в Києві на ВДНГ

Субота, 13.06.2015 07:10   

   11 - 12 липня 2015 року в Києві пройде Фестиваль сексу. «Поки історики сперечаються про те, чи був секс в СРСР, а школярі вчать анатомію, ми проводимо практичний фестиваль. Ми не будемо влаштовувати карамельно-ванільну казку з сердечками.

   Ми хочемо відверто говорити про секс. Втім, не тільки говорити, а й брати участь в інтерактивних іграх та тренінгах, веселитися та позбуватись сором’язливості. Адже секс — це природно. Красиво. Корисно», — кажуть організатори.

Фестиваль сексу

  У програмі планується: колективне розучування поз з Камасутри; обговорення сексу з випадковими людьми; показ еротичної білизни; лекції від експертів в області сексу; виставка еротичних фотографій; збуджуючі відео; творчий вечір актриси фільмів для дорослих; печиво з еротичними передбаченнями; розслабляючий масаж; навчальний курс для дівчат (потрібно принести з собою банан); стриптиз як мистецтво; еротичні фотосесії.

   Вхід на територію фестивалю — тільки для повнолітніх (потрібно пред’явити документ або його копію). Місце проведення заходу: «Сад бажань», ВДНГ.


   В тему: знаменитые российские пранкеры проекта Rakamakafo Pranks Гурам Нармания и Николай Соболев провели очередной яркий социальный эксперимент. Парни проверили, насколько отличаются моральные нормы девушек в Грузии и России.
   Симпатичные ребята подходили к красавицам на улицах двух стран и предлагали им заняться сексом. В Грузии пранкер получил только отказы, пощечину, пожелания "пойти подальше" и даже чуть не нарвался на серьезные проблемы.
   Совсем по-другому вели себя россиянки: они кокетничали, флиртовали, оставляли свои номера телефонов и даже соглашались на прогулку. Смотрите секс-эксперимент и подумайте, а как бы украинки реагировали на подобное предложение от незнакомого симпатичного мужчины?   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Анонси".


Вам була корисна ця стаття?

Всегда  15.06.2015 07:25
Очень своевременно. 9 мая отмечать нельзя, а секс-тренаж необходимо. ЛГБТ сообщество организовует? Что бы уж совсем не выглядеть идиотами решили патриотично прогнать на СССР и Россию. Историки спорят? Почему пожалели красок: археологи и астрономы дискутируют. Ради красного словца Павлик как-то сдал отца. Когда говорят известные, в данном случае пранкеры, всегда вспоминаю подписи на детских рисунках: это небо, это рыбка ...

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):