Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Питання стихійних поселень ромів у Києві буде поступово вирішуватись

Неділя, 07.06.2015 12:08   

   Київська міська влада вивчає та поступово розпочне впроваджувати досвід Страсбурга в питанні співпраці з ромами та їхньої соціальної адаптації. На цьому наголосила заступник голови КМДА Ганна Старостенко після зустрічі з делегацією Ради Європи щодо вирішення питання ромів в столиці.

   «Київ як європейська столиця повинен наслідувати європейські принципи та загальнолюдські цінності. Адже, незважаючи на національну приналежність, кожен з нас має рівні політичні, економічні і соціальні права. Для вирішення проблеми інтеграції ромської меншини у суспільне життя в Києві міська влада заручається підтримкою своїх європейських колег», – зауважила вона.

   На сьогоднішній день у Києві зафіксовано три стихійні поселення ромів – у Голосіївському, Дарницькому та Деснянському районах. Як правило, роми живуть ізольовано від місцевого населення та мають погані умови життя, низький рівень освіти та здебільшого поганий стан здоров’я. І завдання міської влади – підтримати цих людей у їхньому прагненні до стабільного життя, а також уникнути можливого загострення стосунків з місцевими мешканцями», – зазначила Ганна Старостенко.

   Заступник голови КМДА впевнена, що Київ має всі шанси на успіх, але при цьому зауважує, що дану проблему не вдасться вирішити за один день: «Місто Страсбург десятиліттями створювало умови, щоб сьогодні представники ромських меншин були соціально інтегровані, мали гідні умови життя та стали повноправними членами суспільства. Це лише наш перший крок, але в нас є прекрасна модель для наслідування».


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Березняки".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):