Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Кримінальні хроніки ДВРЗ

•  3 квітня 2015 року за адресою: Дніпровський район вул.Лазо, буд.5А невідома особа шляхом пошкодження замків на вхідних дверях проникла до квартири, звідки викрала ювелірні вироби та комп'ютер.
•  3 квітня 2015 року за адресою: Дніпровський район вул.Алма-Атинська буд.111А у виховательки дитячого садочка вкрали планшет і сумку з грошима.
•  4 квітня 2015 року вночі в парку поблизу вулиці Алма-Атинської невідомі особи приснули в очі з газового балончика місцевому мешканцю, чоловіку 1955 року народження, після чого забрали в нього дві тисячі гривень.

Кримінальні хроніки ДВРЗ

•  4 квітня 2015 року шляхом злому замка вхідних дверей з квартири по вул.Рогозівській, 1 викрадено ноутбук та мобільний телефон.
•  7 квітня 2015 року невідома особа шляхом злому замка проникла до квартири в будинку №3А по вул.Рогозівській, звідки викрала паспорт, пенсійне посвідчення та гроші в сумі близько 2000 грн.
•  15 квітня 2015 року у відділення токсикології лікарні невідкладної медичної допомоги було доставлено школярку 2001 року народження, що проживає по вул.Алма-Атинській, яка отруїлася самогоном.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Кримінальні хроніки".


Вам була корисна ця стаття?

Andrii  29.04.2015 17:47
А мєнти показують розкриття злочинів, чи вони як завжди тільки фіксують...

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):