Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Народний депутат Супруненко просить Кличка нагородити начальника ЖРЕО

Четвер, 22.01.2015 20:36   

   Олександр Супруненко, народний депутат України, обраний від київських мікрорайонів ДВРЗ, Стара та Нова Дарниця, звернувся до голови КМДА Віталія Кличка з проханням нагородити подякою керівника ЖРЕО-406 (вул.Рогозівська, ДВРЗ) Олега Проценка.

Народний депутат Супруненко просить Кличка нагородити начальника ЖРЕО на ДВРЗ Народний депутат Супруненко просить Кличка нагородити начальника ЖРЕО на ДВРЗ

   Прохання Супруненка зумовлене листом територіальної громади ДВРЗ, від імені якої виступив Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону ДВРЗ" в особі його керівника Вячеслава Себби.
   Начальника ЖРЕО пропонують нагородити зокрема за плідну співпрацю, високі професійні здібності, сумлінне виконання службових обов'язків та постійну готовність прийти на допомогу.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Місцеві депутати" та "ЖКГ".


Вам була корисна ця стаття?

Георгий  27.01.2015 14:26
Да чего там грамоту,благодарность,давайте сразу памятник поставим,вон у проходной завода место пустует на постаменте......
Коллективное письмо "благодарных" жителей микрорайона писать?

Катерина  24.01.2015 14:18
Люди, проснитесь! Собираются награждать человека только за то, что он нравится Себбе, Тесленко, Супруненко! За что стоял Майдан? Что бы мы и это проглотнули???

Виктория  24.01.2015 00:55
Полностью согласна с предыдущими комментариями. С приходом нового начальника ничего не изменилось. Работа ЖЕКа оставляет желать лучшего. Дворники и слесари работают безответственность и крайне некачественно. Прежде чем давать такие благодарности не мешало бы узнать мнение жильцов!

Олена  23.01.2015 17:13
Конечно, в переносном! У меня просто сил не хватит!

Виктор  23.01.2015 14:46
Все ДВРЗ в разрухе и грязи, работа ЖРЕО на показухе, дворники до 10,00 что то делают, сантехники с перегаром, электрика не дождешься, а ему наградную грамоту только за то, что помогал Супруненко на выборах. Позор!

admin  23.01.2015 12:12
Олено, маєте на увазі "підвісити" в переносному смислі, а не в прямому, так же? :) Інакше муситиму видалити Ваш коментар.

Олена  23.01.2015 12:07
Я, як мешканка ДВРЗ, буду звертатися до пана Супруненка , щоб начальника ЖРЕО Проценко Олега підвісили на першій гілляці за всі його гарні обіцянки!А не нагороджували грамотами!