Сайт Л і с к и         Головна    Про сайт    Довідка   Архів новин   Гостьова   Пошук


До змісту 


Акція "Світ без хутра"

Четвер, 27.11.2014 09:31   

   В суботу, 29 листопада 2014 року активісти запрошують на захід, спрямований проти знищення тварин заради виробництва хутра. Акція розпочнеться о 17:00 на Троїцькій площі біля НСК Олімпійський. З собою обов'язково мати маску тварин, що знищуються при виробництві хутра.

   Після збору активісти пройдуться у формі театралізованої траурної ходи по вулиці Горького, де вшанують мільйони тварин, котрі загинули і продовжують гинути тільки заради задоволення атавістичної та дикої людської потреби підкреслити свій статус за допомогою хутряної шуби. Фінальною точкою ходи буде будівля Міністерства аграрної політитики (вул.Хрещатик, 24), де закарпатські та київські перформери поділяться з учасниками своїми мистецькими проектами.

   Мета акції – спростувати хибні уявлення про хутряну індустрію та необхідність використання хутра сьогодні. Згідно з дослідженнями, виробництво одягу з хутра та шкіри є не лише індустрією смерті сотень мільйонів тварин щороку, воно також є вкрай неекологічним, шкодить здоров’ю людей і є економічно недоцільним – адже вигоду від виробництва хутра отримують передусім великі корпорації, для котрих виробництво хутра – лише одна зі статей прибутків. В той же час існує безліч альтернатив одягу з хутра, які не забирають жодного життя та за термічними, естетичними, економічними, екологічними характеристиками значно перевершують хутро та шкіру.

Світ без хутра

   Під час акції будуть розповсюджуватися матеріали, що розкривають реалії хутряної індустрії та переваги використання альтернативних матеріалів.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Екологія".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар

Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):