Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

В останній день літа - на дитячу залізницю!

Неділя, 31.08.2014    

   Закінченню літніх канікул школярі не дуже раді, але нічого не вдієш, і з 1 вересня треба знову сідати за парти. Перукарні цього дня переповнені хлопчаками, які підстригаються до початку навчання. Одяг, підручники та зошити вже готові, тому в останній день канікул можна ще вдосталь натішитись свободою.
   Сільські діти часто влаштовують прощальні купання в ставку чи в річці, або йдуть на прогулянку в ліс - в селі багато цікавого для дітей! Зате міські дівчатка й хлопчики мають більше можливостей для культурного відпочинку.
   Як повідомляє сайт "Вечірній Київ", 31 серпня Київська дитяча залізниця завершує сезон 2014 року. Наприкінці літніх шкільних канікул Південно-Західна залізниця запрошує маленьких та дорослих пасажирів вирушити в подорож по Сирецькому парку дитячим поїздом.

   Загалом з початку сезону Київська дитяча залізниця вже перевезла 16 073 пасажирів. Залізниця працює з 11:00 до 15:30. Квиток для дорослого пасажира коштує 15 грн, а дитячий – 11,24 грн. Для дітей до 6 років поїздка безкоштовна.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Діти".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):