Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Принцеса Рися

Четвер, 22.05.2014    

Вистава    Київський Театр народної традиції "Дзеркало", який базується в Центрі культури та мистецтв (місцевість ДВРЗ), під час святкування Дня Києва ставитиме виставу "Принцеса Рися". Актори театру гратимуть на одній зі сцен парку Перемоги (Дніпровський район), початок вистави о 14.30.
   Принцеса Рися - це музична казка з іграми, піснями і танцями. Її сюжет: "Лінива і примхлива принцеса Рися нічого не хоче робити: ні вчитися, ні чимось займатися. Вона тільки робить різні хуліганські вибрики, чим доводить своїх батьків Короля і Королеву до розпачу. Мудрий цвіркун пробує переконати дівчинку жити цікавим життям - вчитися, творити, танцювати, малювати. Але вередлива принцеса проганяє цвіркуна і, переодягнувшись злодієм, вимагає від Короля і Королеви викуп за себе.
   Вона відкидає пропозицію Королевича летіти до зірок і заводить дружбу зі злодюжкою - мисливцем Яном. Ян підбиває Рисю вбивати час. І вони удвох стріляють у час, вбиваючи години, хвилини і секунди. Годинник зупиняється, час застигає. А кожна вбита година зістарює принцесу. І врешті-решт красуня перетворюється в гидку потворну бабцю і впадає у відчай.
   Страшну катастрофу рятує Королевич, який закоханий у Рисю, не дивлячись ні на що. Любов і праця рятують світ. Королевич разом з Рисею перетинають на повітряній кулі сонячний промінь. Час знову біжить і Рися стає чарівною принцесою."


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Анонси".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):