Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

У дні канікул. Мультфільми та вистава на ДВРЗ

Середа, 01.01.2014    

   В січні 2014 року в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району (вул.Алма-Атинська, 109) відбудеться показ мультфільмів для дітей „Ура, канікули!”. Дівчатка та хлопчики зможуть переглянути фільми 3 та 8 січня. Вхід вільний, початок сеансів об 11 годині.
   Також 3 січня артисти місцевого театру "Дзеркало" гратимуть для дітей у виставі "Снігурка-Христинка і віртуальна троянда". Початок вистави об 11-30.

   На фото - оголошення про культурні заходи для дітей та святкове новорічне оформлення фойє Центру культури та мистецтв. Крім ялинки, гірлянд та іграшок, приміщення прикрашено й гарними дитячими малюнками.До теми:
   Многосерийному мультфильму "Ну, погоди!", на котором выросло не одно поколение, исполнилось 45 лет. Первого января 1969 года советская страна впервые узнала о волке-хулигане, который безуспешно ловит зайца, гоняясь за ним повсюду, но смышленый зверек всегда успевает вовремя уйти от погони. Мультфильм, основанный на добрых шутках, знакомых мелодиях, трогательных ссорах и примирениях, быстро завоевал любовь детей и взрослых.
   "Ну, погоди!" - популярнейший советский и российский мультсериал. По версии IMDb, он входит в пятерку наиболее высоко оцененных советских и российских фильмов со средней оценкой 9,0 (из 10).

Ну, погоди!

   История этого мультфильма началась еще до создания первого, знакомого каждому, выпуска. В 1969 году режиссером Геннадием Сокольским была снята первая серия, главная идея которой - "не обижай маленького, а то сам попадешь в дурацкое положение", - и легла в основу знаменитого сериала. В дальнейшем поменялась графика, юмор, возраст и внешний облик персонажей, однако, главная идея оказалась неизменной.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Анонси" та "Клуб".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):