Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Районний фестиваль "Повіримо у себе"

П'ятниця, 08.11.2013    

   Вчора в Центрі культури та мистецтв Дніпровського району (вул.Алма-Атинська, 109, ДВРЗ) відбувся районний етап щорічного міського фестивалю "Повіримо у себе" (раніше називався "Повір у себе"). Він дає можливість дітям та молоді з функціональними обмеженнями розкрити свій потенціал, обмінятися досвідом, побачити творчі досягнення інших.

   Київський фестиваль цікавий тим, що починається з районів столиці. А переможці районних турів у 9-ти різних творчих номінаціях потрапляють вже на міський конкурс. Як результат, у конкурсі беруть участь близько 1600 дітей і молоді з інвалідністю з різних шкіл, садочків, реабілітаційних центрів, спеціалізованих інтернатів, громадських організацій, різних форм реабілітації.

   За традицією на фестивалі, крім конкурсного концерту, було організовано виставку творчих робіт, на якій були представлені роботи з природного матеріалу, тканини, ниток, паперу, твори образотворчого мистецтва. Пропонуємо передивитись фотогалерею фестивалю.   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Діти" та "Клуб".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):