Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Схід і Захід - разом! Виставка донецької іграшки в Києві

Виставка донецької іграшки в Києві
П'ятниця, 26.07.2013    

   Якщо ви не були в Державному музеї іграшки, неодмінно відвідайте його! Екскурсія буде цікавою як дітям будь-якого віку, так і дорослим. У трьох невеличких залах розміщені сотні іграшок різних років, окремий зал виділено для народних іграшок.
   За словами працівників музею, експозиція постійно оновлюється, але певна частина іграшок завжди залишається на місці. Саме біля них гуртуються дитячі екскурсії - дітям смішно, як таким взагалі можна гратись!
   А дорослі надовго затримуються біля інших іграшок - якими грались самі, або грались їхні батьки. За словами однієї киянки: "Вот похожий утюжок, только розового цвета, был у соседской девочки! И мне так хотелось иметь такой же!"

Виставка донецької іграшки в Києві
Зверніть увагу на дерев'яні парти, стілець з дермантиновим сидінням та велику стоячу рахівницю. Цікаво, чи в партах є круглі виїмки під фарфорові чорнильниці-невиливайки? Та довгі виїмки - для ручок? Не авторучок, а саме ручок! З пером №...? :)

   Починаючи з квітня 2013 року і орієнтовно до 1 жовтня в першому залі розміщена виставка, присвячена 40-річчю Донецької фабрики іграшок.

   Працює музей з вівторка по п'ятницю від 10-00 до 19-00, каса - до 18-00. В суботу - з 10-00 до 17-45. Неділя та понеділок - вихідні дні. Адреса музею: м.Київ, Кловський узвіз, 8 (навпроти нових цехів заводу "Арсенал"). Телефон: (044)253-5400.
   До музею можна піднятись пішки від станції метро "Кловська", або спуститись від Будинку офіцерів та станції метро "Арсенальна". Або під'їхати автобусами №№55 (зупинка на вимогу) та 62 (до Будинку офіцерів).

   Пропонуємо передивитись невелике слайд-шоу, підготовлене редакцією нашого сайту. Висока якість зображень дозволяє вмикати повноекранний перегляд.Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Анонси" та "Історія Києва".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):