Тег AREA. Top_232


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ)

Вівторок, 23.07.2013    Оригінал новини - на сайті "Магнолія-ТВ"

   Вчора ввечері на вулиці Алма-Атинській (ДВРЗ) відбулось зіткнення двох легкових автомобілів та мікроавтобуса.
   За попередніми даними, автомобіль «Деу Нексія» їхав у напрямку Ленінградської площі. Назустріч йому рухалась «Лада», водій якої несподівано вирішив здійснити лівий поворот, не пропустивши «Деу» і, як наслідок, отримав сильний удар у правий бік автомобіля.
   Після зіткнення «Ладу» відкинуло вбік, а "ДЕУ" виштовхнуло на смугу зустрічного руху, прямо в мікроавтобус «Фольксваген». Водій останнього встиг вивернути кермо та уникнути лобового тарану, але зіткнення транспортних засобів все ж сталося.
   Внаслідок аварії постраждали два пасажири «Лади» та водій «Нексії». На щастя, травми виявилися незначними. Люди на місці отримали медичну допомогу від лікарів швидкої допомоги, а від госпіталізації відмовилися.

Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ) Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ) Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ) Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ) Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ) Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ) Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ) Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ) Вчорашнє ДТП на Алма-Атинській (ДВРЗ)

Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "ЧП" та "ДТП".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):