Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Народний депутат Віктор Чумак зустрівся з виборцями

Вівторок, 28.05.2013    

   Наприкінці минулого місяця Віктор Чумак, депутат Верховної Ради України від Дніпровського району Києва, зустрівся з виборцями. Зустріч відбулась на вулиці, перед будівлею Дніпровської районної в м.Києві держадміністрації. Звичайно, приймає депутат також і в приміщеннях.

Народний депутат Віктор Чумак Народний депутат Віктор Чумак Народний депутат Віктор Чумак

   На веб-сайті Дніпровської РДА опубліковано список громадських приймалень Віктора Чумака, в яких працюють помічники депутата. Всього таких приймалень - шість, розташовані вони в приміщеннях ЖРЕО №№ 403 (мікрорайон Комсомольський), 405 (Микільська слобідка), 406 (Воскресенка), 418 (Березняки), 420 (Русанівка) і 402 (Соцмістечко). Крім того, працює й інтернет-приймальня народного депутата.Народний депутат Віктор Чумак Результати голосування Програма    Нагадаємо інформацію про депутата-мажоритарника.
   Від виборчого округу №214 обраний Чумак Віктор Васильович, 1958 року народження, освіта вища, директор, Український інститут публічної політики, проживає в місті Києві, безпартійний, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".
   Всього від Дніпровського району було обрано трьох народних депутатів. Крім Віктора Чумака, це Андрій Іллєнко та Ксенія Ляпіна.


Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегами "Політика" та "Місцеві депутати".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):