Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Байка "Золотий пряник" у дитсадку №591

Середа, 23.01.2013    Оригінал новини - на сайті ЦБС Дніпровського району м.Києва

   На минулі новорічні свята артисти театру української традиції "Дзеркало" (ДВРЗ) вітали не тільки маленьких читачів бібліотеки №158, а й діток у дитсадку №591 (Дніпровський район м.Києва), повідомляють з бібліотеки №118.

Байка "Золотий пряник" у дитсадку №591

   Щоб подарувати маленьким читачам казку, наші бібліотекарі йдуть до них у гості з яскравими книжками, подарунками і сюрпризами. Саме так склалася дружба бібліотеки № 118 для дітей, що входить до складу ЦБС Дніпровського району, та дитсадочка № 591 для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.
   «Миколай крокує, свято дарує» – подорож-казку під такою назвою бібліотекарі подарували малятам. А щоб свято було справжнім, наші однодумці звернулися до людини, яка вміє творити дива – начальника управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської райдержадміністрації Оксані Іванівні Панченко, яка з радістю завітала у дитсадок разом з артистами театру української традиції «Дзеркало».
   Новорічна байка «Золотий пряник» подарувала масу задоволення! Маленькі герої, долаючи перешкоди, перемагали відьом, бісів, зміїв, якими повна українська казкова традиція. Головний герой казки, звичайно, – Святий Миколай, адже його присутність просто необхідна на зимових святах.
   Треба зазначити, що центральною експозицією чудового дійства була святкова книжкова виставка. З неї все розпочалося, переглядом книжок і закінчилося. Як само це відбувалося, можна побачити… а гуцульську мелодію, що дуже пасувала виставі «Золотий пряник», почути:)Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Діти".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):