Тег AREA. Top_221


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

The doors are closing!

Середа, 24.10.2012    За матеріалами порталу "Рідна країна" та газети "Хрещатик".

Ентоні Нокс    Учора, 23 жовтня, в поїздах Київського метрополітену знову ввімкнули оголошення англійською мовою.
   Газета Комсомольская правда в Украине з'ясувала причини повернення до двомовних оголошень у метро.
   «По-перше, на гарячу лінію метрополітену після того, як англійські оголошення відключили, стали надходити численні дзвінки від пасажирів з проханням повернути голос американця Ентоні Нокса», — розповіла виданню начальник прес-служби метрополітену Наталія Шумак. Вона також додала, що «Київ — європейське місто, яке традиційно приймає багато іноземців».
   За її словами, враховуючи те, що на вибори до Києва приїде велика кількість іноземних спостерігачів, у метрополітені вирішили відновити іноземне дублювання оголошень. У метро також запевнили, що після виборів забирати англійську мову не планують. «Тепер це буде вже на постійній основі. Але все одно ми продовжуємо вивчати думку пасажирів і орієнтуватися на неї», — зазначила прес-секретар метрополітену.
   Газета КП в Украине пише, що на те, щоб підключити всі потяги до нової системи оповіщення, піде від семи до десяти днів. При цьому впроваджувати двомовне озвучення почали на всіх лініях метрополітену одночасно.
   Нагадаємо, вперше оголошення англійською зазвучали в метро в травні, в рамках підготовки до Євро-2012. Переклав і озвучив оголошення американець, викладач Печерської міжнародної школи Ентоні Нокс. Однак через півтора місяця після закінчення Євро-2012 англійські оголошення в підземці почали вимикати.


   Микола Петренко Його голос щодня протягом вісімнадцяти років чують тисячі пасажирів столичної підземки.
   Микола Петренко — голос метро. Проте оголошення станцій не є його основною роботою. Пан Микола — директор Київського державного академічного театру ляльок.
   Веселий, по-дитячому відкритий, Микола Петренко любить годувати голубів і сіру ворону, котрі прилітають на балкон його кабінету. Він розповідає здивованій дітворі після спектаклю, що ляльки ночами встають зі своїх ліжечок і обговорюють, як маленькі глядачі поводилися на виставі, чи гучно аплодували. Найбільшою винагородою Микола Петренко вважає, як і всі актори, сяючі від щастя очі вдячної публіки.
   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Відео".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):