Тег AREA. Top_201


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Співвласники багатоквартирних будинків зможуть отримувати інформацію про своїх сусідів з реєстру прав на нерухоме майно

Четвер, 31.05.2012       Оригінал публікації - на сайті Міністерства юстиції.

   Кабінет Міністрів пропонує надати право співвласникам багатоквартирного будинку на одержання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про суб’єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення в такому будинку. Відповідний проект закону, який розробило Міністерство юстиції, ухвалений сьогодні, 31 травня, у ході засідання Уряду. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

   За словами Міністра, законопроектом пропонується доповнити частину другу статті 28 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, якою визначається перелік суб‘єктів, що мають право отримувати витяг з Державного реєстру прав на підставі заяви.

   Закон надасть можливість співвласникам багатоквартирного будинку отримувати витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно, який міститиме інформацію щодо того, хто є фактичним власником квартири в цьому будинку.

   Така інформація є необхідною у різних ситуаціях, починаючи від форс-мажорних до необхідності з‘ясування реального власника квартири при створенні об‘єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

   Закон спрямований на захист прав співвласників багатоквартирних будинків.

   Міністр нагадав, що законопроект розроблявся на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

   Прес-служба Міністерства юстиції України.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "ОСББ".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):