Тег AREA. Top_231


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Відключення гарячої води з 23 квітня по 7 травня

Понеділок, 16.04.2012       

Кран з гарячою водою
Як повідомляє газета "Хрещатик", 23 квітня 2012 року ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» розпочинає щорічні гідравлічні випробування теплових мереж на щільність та міцність.

   У зв’язку з цим у споживачів тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання. Про це «Хрещатику2 повідомили в прес-центрі КИЇВЕНЕРГО.
   Цьогорічний графік випробувань сформований з урахуванням термінів проведення ЄВРО-2012. На період проведення чемпіонату випробувальні роботи будуть проводитися у спальних районах столиці.
   Випробування тепломереж планується завершити до початку вересня. Це обов’язкова щорічна процедура, яку КИЇВЕНЕРГО здійснює з метою належної підготовки до наступного опалювального сезону. Випробувальні роботи допомагають заздалегідь виявити можливі пошкодження тепломереж та своєчасно їх ліквідувати.
   «Обов’язкове проведення щорічних гідравлічних випробувань передбачено Правилами підготовки теплових підприємств до опалювального сезону. З огляду ще й на нинішній стан тепломереж КИЇВЕНЕРГО не може відмовитися від випробувальних робіт. Провести їх без відключення гарячого водопостачання – технологічно неможливо. Тому КИЇВЕНЕРГО звертається до киян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із проведенням гідравлічних випробувань», – повідомив технічний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Зайцев.
   Відповідно до нормативів випробування проводяться тепломережною водою температурою не вищою, ніж 40°С, з підвищеним на 25% тиском. КИЇВЕНЕРГО звертається до мешканців столиці із проханням дотримуватися правил безпеки. При виявленні провалин чи появи води або пари на поверхні не слід наближатися до таких місць. Повідомляйте про такі випадки фахівців КИЇВЕНЕРГО за телефонами інформаційно-довідкової служби 15-88 або 201-58-79 (для дзвінків із мобільного телефону).
   Акцентуємо увагу киян на тому, що під час випробувань тепломереж КИЇВЕНЕРГО не нараховує обсягів споживання теплової енергії житлово-експлуатаційним організаціям (ЖЕО) для отримання гарячої води. Коригування розрахунків з мешканцями здійснюють ЖЕО.
   Графік гідравлічних випробувань, що відбуватимуться з 23 квітня по 13 травня:
   - з 23 квітня по 7 травня – частина Дарницького, Дніпровського, Солом’янського районів (житлові масиви Лівобережний, Стара Дарниця, ДВРЗ, Харківський, Соцмісто, Нова Дарниця, Відрадний).
   - з 23 квітня по 13 травня – частина Святошинського району (житловий масив «Галагани»).
   Випробування теплових мереж здійснюватимуться у межах:
   – вулиць Панельної, Челябінської, Мильчакова, Микільсько-Слобідської, Броварського проспекту, вулиць Раїси Окіпної, Флоренції та уздовж Русанівського каналу, вулиць Шліхтера, Фанерної, Сиваської, Алма-Атинської, Машиністівської, Сеноманського провулка, вулиць Літинської, Новоросійської, Марганецької, Рогозівської, Калачівської, Бакинських комісарів, Празької, Сосюри, Сергієнка, Червоногвардійської, проспекту Гагаріна, вулиці Попудренка (Дніпровський район);
   – вулиці Ревуцького, проспекту Бажана, Харківського шосе, вулиць Славгородської, Тростянецької, Поліської, Бориспільської, Вересневої, Зрошувальної, Приколійної та уздовж залізничної колії (Дарницький район);
   – вулиці та провулку Омеляна Горбачова, вулиці Чистяківської, проспекту Перемоги (Святошинський район);
   - вулиць Козелецької, Авторемонтної, бульвару Лепсе, вулиць Василенка, Виборзької, провулку Машинобудівного, вулиць Тупикова, Леваневського, Ніжинської, Галана, уздовж залізничної колії, вулиці Пост-Волинської (Солом’янський район).
   Отримати додаткову інформацію щодо проведення випробувань, повідомити про виявлені провалини чи появу води або пари на поверхні в цих районах можна за телефонами:
   - у Солом’янському районі - 272-23-73, 497-60-72;
   - у Святошинському районі - 450-38-93, 452-60-94, 497-60-72;
   - у Дарницькому та Дніпровському районах - 510-83-09, 566-13-48, 510-68-54, 291-08-47.
   Про подальший графік випробувань тепломереж КИЇВЕНЕРГО обов’язково інформуватиме споживачів через ЗМІ та ЖЕО.


   Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "ЖКГ".


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):