Сайт Л і с к и         Головна    Про сайт    Довідка   Архів новин   Гостьова   Пошук


До змісту 


Чергові збори ФЗ, анонс місцевих зборів

10.11.2010      

  На очах пожвавлюється робота з мешканцями мікрорайону - цими днями на будинку 39Д,Е були розміщені оголошення ініціативної групи, яка з липня готує створення ОСН та ОСББ у мікрорайоні (починаючи з цього будинку). Місцеві активісти анонсують на 21 листопада збори, де планують обговорити економічну доцільність створення ОСББ.


Чергові збори ФЗ, анонс місцевих зборів

  Практично одночасно у дворі будинку 41Б з'явилось нове оголошення представників Київської міської організації політичної партії "Фронт Змін", в якому вони звітують про збори мешканців, проведені 31 жовтня 2010 року. Якщо на попередніх зборах приїжджі активісти агітували за створення ОСББ, на цих йшлося про створення Комітету мікрорайону (орган самоорганізації населення - ОСН).


Чергові збори ФЗ, анонс місцевих зборів

  Така бурхлива діяльність "Фронту Змін" трохи дивує, адже в Києві цієї осені не було місцевих виборів, та й чергові будуть не скоро.
З іншого боку, радує тенденція підвищення громадянської свідомості населення, яке зазвичай у пострадянських країнах дуже пасивне.
Очевидно, що обидві ініціативні групи, а також інші, якщо вони є, повинні зустрітись з метою координації подальших дій.Схожі публікації на сайті "Ліски" можна знайти за тегом "Політика".Можете додати свій коментар

Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):