Тег AREA, атрибут coords


Сайт Л і с к и               Головна      Про сайт     Архів новин     Флора/Монітор     Вебкамера 

Продаж земельної ділянки

Земля на ДВРЗ Опис земельної ділянки
   Земельна ділянка по вул.Алма-Атинській, 35-б характеризується рівнинним рельєфом. Заболоченості на ділянці не має. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 N806/3381. Зелені насадження представлені газоном та поодинокими деревами.
   Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 N370/1804 територія за функціональними призначенням належить до промислової зони.
   На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом. Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною технічного паспорта земельної ділянки.
   Під'їзд до земельної ділянки здійснюється через вул.Алма-Атинську. Можливим шляхом сполучення э Харківське шосе, відстань до якого 2,5 км. Відстань до центру міста - 9,6 км, до станції метро 'Лісова' - 4,2 км, 'Чернігівська' - 3,5 км.


Земля на ДВРЗ Ділянка розташована на ДВРЗ справа перед мостом (як їхати в місто) і являє собою зелену зону, на якій ростуть дерева і кущі. Також там є одна з водонапірних веж ДВРЗ (діюча!) і невеликий футбольний майданчик.
   Відомо, що зазначена ділянка безуспішно продається вже декілька років, останні відомості про торги.На сайтах ДВРЗ ділянка згадувалась у публікаціях за березень 2010 року - 'Одним кусочком зелени меньше' та за березень 2011 року - 'Іпотерапія на ДВРЗ'.


Вам була корисна ця стаття?

Можете додати свій коментар
Щоб змінити слово на інше (якщо букви важко розпізнати), клацніть на малюнку

Ваше ім'я:         Слово з малюнка:  

Коментар (до 1000 символів, тільки текст, гіперпосилання недопустимі):